Кондитерські вироби “Руден”

Товариство з обмеженою відповідальністю “АЛЕНРУД” працює під торговою маркою “РУДЕН” яка створена в 2003 році. Сьогодні на нашому підприємстві більше 300 видів кондитерських виробів, а саме: вівсяне печиво, пісочне печиво, печиво з різноманітними начинками, печиво зі згущеним молоком, вафлі, кекси, рулети, цукерки з насінням кунжуту, льону, маком, родзинками, кокосом, сушеної моркви. Постійно оновлюємо та вдосконалюємо асортимент існуюючої продукції, та започатковуємо випуск нової. Переглянути продукцію можна у розділі Продукти.

  Головним пріоритетом торгівельної марки “РУДЕН” є політика підтримки високої якості продукції і доступних цін.

Якість  готової продукції на кожному етапі виробництва контролює власна сучасна лабораторія. Вся продукція підприємства виготовляється на основі високоякісної сировини, саме тому термін зберігання має певні обмеження. Ми успішно реалізуємо продукцію по всій території  Україні та за її межами. Торгова марка “РУДЕН” працює на споживача, а не на склад готової продукції, цінуємо своїх клієнтів, гарантуємо якість і стабільність в поставках. Наші менеджери завжди готові надати консультацію з питань асортименту, та зорієнтують у великому виборі представленої продукції.

Товариство “АЛЕНРУД” відкрите для співробітництва як з покупцями, так і з постачальниками якісної сировини.

 – з питань співпраці перейдіть до розділу Контакти.

Компанія “РУДЕН” з 2008р. є неодноразовим переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України”